KIRKE KASZIGA Filos   23.03.2004 - 10.03.2014

Zula

Zula na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako uosobienie wszystkich najlepszych cech czernysza. Była kimś więcej niż zwykłym psem. Była naszym pierwszym psem z tak “ludzkim” usposobieniem. Miała cudowny i zrównoważony charakter. Wychowywała się w przyjaźni z innymi psami i ludźmi, i to zostało jej do końca. Była pieszczochem, potrafiła (jeśli była taka potrzeba) w parę chwil zmienić się w zdecydowanie obronnego psa. Zula najbardziej lubiła przebywać z nami. Była z nami w pracy, na imprezach wyjazdowych, wszędzie gdzie się da. Wystarczyło jej miejsce pod stołem, byle z ludźmi. Nie miałam nigdy tak wiernego i bezgranicznie oddanego przyjaciela jak Zula. Cudowne, ciepłe stworzenie przy którym czułam się pewnie. Nie wiem, jak mogliśmy żyć bez niej...i jak będziemy żyć...

Ch.PL. KIRKE KASZIGA Filos
23.03.2004 - 10.03.2014
HD-A. Wynik badania na Hiperurikozurię - N/HU

POCHODZENIE
Ojciec: Ch.Pl., Ch.Kl.Cz., Ch.Kl.Sk., Mł.Ch.Pl., Zw.Pl., Zw.Kl.i Rasy, Mł.Zw.Kl. IGRUN VASILIY s Zolotogo Grada
Matka: Ch.Pl. KASZIGA TIBIA Filos
Obydwoje rodzice wolni od dysplazji - HD-A

W rodowodzie Kirke płyneła krew wielu znakomitych osobników, są to m.in. ze strony ojca Igruna: Bart Barby s Bronnich, Ledogor iz Russkoi Dinastii, Jaroslaw Mudry iz Russkoi Dinastii, Ljalja Chernaja Olex iz Chernoi Stai, Bent Anat Barby. Ze strony matki Kaszigi: Zornoi Orlov, Jermak-Żan, Scharm-Schan, Tibia Filos.

Osiągnięcia:
2 x Zwycięzca Młodzieży
14 x CWC, 1 x CACIB, 2 x Res.CACIB, 5 x Najlepsza Suka w Rasie (BOS)
2 x Zwycięzca Rasy (BOB)


HOYA z Nory Susła   05.10.1998 - 29.03.2011

Bunia

W domu Hoya nazywana była Bunią. Bunia nie uczestniczyła w zbyt wielu wystawach – wystawialiśmy ją 3 – 4 razy, zawsze z oceną doskonałą. Pierwsza jej wystawa odbyła się we Wrocławiu w 2003 r. Na wystawie krajowej w 2006 r w Czaplinku została Najpiękniejszym Weteranem w Rasie. Biegaj szczęśliwie z innymi psami za Tęczowym Mostem.